Hlboké myšlienky všedného dňa: Príťažlivosť.

Autor: Daška Brösztl | 8.9.2015 o 23:52 | (upravené 9.9.2015 o 3:34) Karma článku: 3,23 | Prečítané:  1237x

Tieto riadku sú skôr pre ženy aj keď ono sa daný obraz môže otočiť, a aj muži sa v tom možno dokážu nájsť. Občas sa nám proste stane, že nás priťahuje osoba, ktorá vlastne ani nejako extra nelahodí nášmu zraku.

Už sa vám stalo, že aj keď vás dotyčný chlap po vizuálnej stránke neoslovil, vy ste si jednoducho nedokázali pomôcť a priťahoval vás? Bolo to silnejšie ako vy sama a ťahalo vás to k nemu bez rozmýšľania. Čo je to, to čo nás priťahuje k osobe, ktorá ,,nie je náš typ“ (nemám rada túto formulku, ale momentálne sa sem hodí.) Chémia? Hormóny? Rovnaká vlnová dĺžka? Neviem. Už sa mi to stalo dvakrát a stále to malo rovnaký priebeh, ktorému som sama nemohla uveriť. Tým myslím samozrejme to, že od začiatku som vedela, že s dotyčným mužom podľa prvého dojmu nechcem nič bližšie mať. No ako náhle prebehla komunikácia, debatky o čomkoľvek všetko sa zmenilo a ja som ani nepostrehla kedy. Odrazu som nemyslela na nič iné, len na to aby som čím skôr a čím viac bola s ním (aj keď po fyzickej stránke ma stále nepriťahoval.) Pri porovnaní s iným mužom, ktorý sa mi vyslovene hneď na prvý pohľad páčil to bolo zreteľne odlišné, niečo tomu chýbalo. TÁ príťažlivosť!

Niekomu to príde infantilné, alebo ako výlev ženy, ktorá prekonáva PMS no ani jedno z toho to nie je. Mám to nedávno odžité a preto je to ešte čerstvé v mojej hlave a tak uvažujem ... To nejde o protiklady, ktoré sa údajne priťahujú. Tak aký druh príťažlivosti to je?

,,Príťažlivosť je niekedy mimo našu vôľu alebo nápady.“ Juliette Binoche.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Minúta po minúte: Trump sa stane 45. prezidentom Spojených štátov

Donald Trump sa v piatok 20. januára stane oficiálne 45. prezidentom USA.

PRIMÁR

Prečo sa vám oplatí skoncovať s cigaretami

Vypočítajte si na kalkulačke SME o koľko si skracujete život a koľko peňazí strácate.


Už ste čítali?